Predĺžte si záruku na elektrické náradie.Využite servis na akumulátory Premium.

 

Elektrické náradie Bosch pre profesionálov (modré náradie), ako aj lítium-iónové akumulátory(Profi), vrátane nabíjačiek(Profi), spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu. Z tohto dôvodu Vám ponúkame špeciálny servisný balík. A to zadarmo.

  • 3-ročná záruka na elektrické náradie. Platí pre všetko modré elektrické náradie a meracie prístroje Bosch pre profesionálov. Vyňaté sú vysokofrekvenčné prístroje, priemyselné akumulátorové skrutkovače a pneumatické náradie, dodávané príslušenstvo, ako aj akumulátory a nabíjačky.Ďalšie informácie nájdete v záručných podmienkach.

  • 2-ročný servis pre akumulátory Premium a nabíjačky. Platí pre všetky modré lítium-iónové akumulátory Bosch pre profesionálov, vrátane nabíjačiek. Ak počas trvania servisnej starostlivosti registrovaného akumulátora Premium alebo nabíjačky nastane servisná udalosť v rámci servisu z dôvodu materiálovej alebo výrobnej chyby alebo opotrebovania, spoločnosť Bosch vymení chybný komponent (prípadne ho vymení za model novšej generácie). Vymenené akumulátory alebo nabíjačky sa stávajú majetkom spoločnosti Bosch.Ďalšie informácie nájdete v podmienkach účasti .

Vám stačí Vaše náradie, lítium-iónový akumulátor alebo nabíjačku zaregistrovať on-line do štyroch týždňov od zakúpenia.

 

Záruka, resp. servisná starostlivosť začína plynúť dňom zakúpenia. Ďalšie informácie nájdete v príslušných záručných podmienkach/podmienkach účasti.

 

Aby ste sa mohli zaregistrovať, najskôr sa musíte prihlásiť ako používateľ. Na vašej osobnej registračnej stránke môžete prihlásiť vaše elektrické náradie, lítium-iónový akumulátor alebo nabíjačku na 3-ročnú záruku, resp. 2-ročný servis akumulátorov Premium.

 

Následne dostanete záručný, resp. servisný certifikát vo forme PDF dokumentu, ktorý si môžete vytlačiť alebo uložiť. Okrem toho máte možnosť spravovania svojich osobných údajov.

 

Záručné/servisné certifikáty platia zásadne spolu s produktmi. To znamená, že každý zakúpený produkt (elektrické náradie, lítium-iónový akumulátor a nabíjačka) sa musia osobitne zaregistrovať. V prípade záruky/servisu predložte certifikát spoločne s originálom dokladu o kúpe. Údaje na obidvoch dokladoch (doklad o kúpe a certifikát) sa musia zhodovať.

 

Samozrejme si počas trvania záruky môžete bezplatne uplatniť aj nárok na využitie nášho odberného servisu.

Kliknite na odkaz ak si želáte objednať servis pre Vaše náradie - Opravárenský servis

 

Záručné podmienky pre 3-ročnú záruku:

Záručné podmienky pre 3-ročnú záruku:

Tu si môžete stiahnuť naše záručné podmienky vo formáte PDF.Stiahnuť PDF

 

2-ročný servis pre akumulátory Premium.

2-ročný servis pre akumulátory Premium.

Tu si môžete stiahnuť naše servisné podmienky vo formáte PDF.

Stiahnuť PDF

 

 

Predĺžte si záruku na elektrické náradie.Využite servis na akumulátory Premium.

Zaregistrujte sa.

 

!POZOR!

 

Ak sa nezaregistrujete plynie Vám záruka podľa zákonov Slovenskej republiky !